İptal Ve İade Koşulları İptal Ve İade Koşulları

  • +90 212 520 06 96


İptal ve İade Koşulları

Almış olduğunuz ürünü, siparişlerinizin size ulaştığı günü takiben, ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla  tahrip etmeden/bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi  (7)  işgünü içinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilir yada değiştirebilirsiniz. İade veya değişim süresi dolan, kullanılmış, tekrar satılma özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmeyecek, karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Ürün üzerinde kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle de yükümlüdür.


İade ve değişimlerinizi Çengelköy Mahallesi Kuyu Sokak NO:2 D/2 Çengelköy/Üsküdar/İstanbul adresine karşı ödemeli olarak Aras Kargo ile gönderebilirsiniz. İade veya değişim talebiniz ilgili birim tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlatılacaktır. 7 günü aşan bildirimlerinizde iade ve değişim talebiniz kabul görmemektedir. İadeniz ya da değişiminiz onaylandığında ürün ücreti veya yeni ürün, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde, en geç 7 işgünü içerisinde, banka havalesi olarak tarafınıza gönderilir. Ulaşılamayan irtibat numaralarından firmamız sorumlu değildir


Ürün ve ambalajın da herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumların tespit edildiği durumlarda, ya da ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iade alması ve bedelinin iade edilmesi mümkün olmayacaktır.